CPSKA.cz
registrováno celkem
17.452.419 km
24.751.672 b
ID  o 
zapomněli jste ID nebo heslo?

GGP 2016

URL: http://ggp.gcup.eu

místo: Mladá Boleslav (cz)

termín: 20.08.2016 - 28.08.2016

disciplíny

disciplíny - GrandPrix třída

#datumvzdálenosttyp
12016-08-20105,64 kmracing taskpočet letů:1
22016-08-22108,76 kmracing taskpočet letů:1
32016-08-23108,24 kmracing taskpočet letů:1
42016-08-24153,81 kmracing taskpočet letů:1
52016-08-25104.08 kmracing taskpočet letů:1
62016-08-27104,08 kmracing taskpočet letů:1

disciplíny - klubová třída

#datumvzdálenosttyp
12016-08-20113,97 kmracing taskpočet letů:1
22016-08-22115,40 kmracing taskpočet letů:1
32016-08-23120,54 kmracing taskpočet letů:1
42016-08-24171,26 kmracing taskpočet letů:1
52016-08-25113,28 kmracing taskpočet letů:1
62016-08-27113,28 kmracing taskpočet letů:1

disciplíny - kombi třída

#datumvzdálenosttyp
12016-08-20128,45/252,33 kmspeed task, 02:00počet letů:1
22016-08-22128,91/315,07 kmspeed task, 02:00počet letů:1
32016-08-23128,97/290,58 kmspeed task, 02:00počet letů:1
42016-08-24143,03/411,98 kmspeed task, 03:00počet letů:1
52016-08-25128,48/292,60 kmspeed task, 02:00počet letů:1
62016-08-27128,48/292,60 kmspeed task, 02:00počet letů:1

soutěžící, pořadí

klubová třída

photo
Ivan Novák
Mladá Boleslav
1.
cz
photo
Leoš Strnádek
Hodkovice
2.
cz
photo
Petr Pánek
Dvůr Králové
3.
cz
photo
Anna Hájková
Mladá Boleslav
4.
cz
photo
Jan Koťan
Letňany
5.
cz
photo
Václav Marel
Jaroměř
5.
cz
photo
Bára Moravcová
Zbraslavice
7.
cz
photo
Linda Vašatová
Mladá Boleslav
8.
cz
photo
Tomáš Jiřičný
Hodkovice
9.
cz
photo
Martin Balík
Kralupy nad Vltavou
10.
cz
photo
Antonín Bordovský
Krnov
11.
cz
photo
Jan Zahrádka
Hodkovice
11.
cz
photo
Vojtěch Koštejn
Hodkovice
13.
cz
photo
Kateřina Vojtová
Slaný
14.
cz
photo
Michal Fořtík
Slaný
15.
cz
photo
Vojtěch Petrovický
Mladá Boleslav
16.
cz

kombi třída

photo
Jan Borůvka
Jičín
1.
cz
photo
Ondřej Bordovský
Krnov
2.
cz
photo
Karel Novák
Mladá Boleslav
3.
cz
photo
Josef Rýdl
Turnov
4.
cz
photo
Jan Šmaha
Česká Lípa
5.
cz
photo
Zdeněk Borůvka
Jičín
6.
cz
photo
Michal Koďousek
Jaroměř
7.
cz
photo
Miloslav Fišer
Hodkovice
8.
cz
photo
Jan Jindra
Roudnice n.L.
9.
cz
photo
Barbora Kubíčková
Medlánky
10.
cz
photo
Petra Diepoldová
Vysoké Mýto
11.
cz
photo
Jiří Bojko
Krnov
12.
cz
photo
Martin Piskáček
Beroun
13.
cz

standardní třída

photo
Michal Kratochvíl
Slaný
1.
cz
photo
Karel Polický
Kolín
2.
cz
photo
Karel Mareš
Slaný
3.
cz
photo
Martin Souček
Mladá Boleslav
4.
cz
photo
Jiří Hůla
Slaný
4.
cz
photo
Jan Zdvořák
Roudnice n.L.
6.
cz
photo
Martina Kloubová
Hodkovice
7.
cz
photo
Martin Marek
Roudnice n.L.
8.
cz
photo
Ondřej Dvořák
Mladá Boleslav
8.
cz
(zobrazují se pouze ti piloti, kteří jsou registrováni v systému.)
(c) 2017 Jiří Mlejnek, t=0 s,active servers:[GLIDING_v3.85] [RADEK_v3.85] [USTADIONU_v3.85] TOPlist