CPSKA.cz
registrováno celkem
17.540.400 km
24.882.917 b
ID  o 
zapomněli jste ID nebo heslo?

PMČR 2010

termín: 23.05.2010 - 04.06.2010

disciplíny

disciplíny - klubová třída

#datumvzdálenosttyp
12010-05-23134,7/312,0 kmspeed task, 02:30počet letů:1
22010-05-24163,2/360,3 kmspeed task, 02:30počet letů:1
32010-05-28102,5/298,0 kmspeed task, 02:00počet letů:1
42010-05-29311,2 kmracing taskpočet letů:1
52010-06-04311,8 kmracing taskpočet letů:1

disciplíny - volná třída

#datumvzdálenosttyp
12010-05-23177,6/419,6 kmspeed task, 02:30počet letů:1
22010-05-24177,4/410,8 kmspeed task, 02:30počet letů:1
32010-05-29356,4 kmracing taskpočet letů:1
42010-06-04359,8 kmracing taskpočet letů:1

disciplíny - 15m třída

#datumvzdálenosttyp
12010-05-23157,6/389,7 kmspeed task, 02:30počet letů:1
22010-05-24165,0/403,1 kmspeed task, 02:30počet letů:1
32010-05-29356,4 kmracing taskpočet letů:1
42010-06-04334,6 kmracing taskpočet letů:1

soutěžící, pořadí

klubová třída

photo
Lubomír Motl
Kyjov
1.
cz
photo
Slavomír ml. Piskatý
Kunovice
2.
cz
photo
Jan Louda
Hodkovice
3.
cz
photo
Karel Mareš
Slaný
4.
cz
photo
Jan Borůvka
Jičín
5.
cz
photo
Marek Blaťák
Šumperk
6.
cz
photo
Radek Zima
Hodkovice
7.
cz
photo
Ivan Harašta
Toužim
8.
cz
photo
Jan Pavlik
Křižanov
9.
cz
photo
Lubor Zelený
Přibyslav
10.
cz
photo
Miloslav Cink
Plzeň-Letkov
11.
cz
photo
Jan Mareth
Frýdlant n.O.
12.
cz
photo
Jan Horák
Zbraslavice
13.
cz
photo
Antonín Novotný
Holešov
14.
cz
photo
Martin Zahálka
Staňkov
15.
cz
photo
Václav Marel
Jaroměř
16.
cz
photo
Pavlína Horáčková
Šumperk
17.
cz
photo
Ondřej Dvořák
Raná
18.
cz
photo
Petr Svoboda
Plzeň-Letkov
19.
cz
photo
Michael Fík
Strakonice
20.
cz
photo
Jan Šmaha
Česká Lípa
21.
cz
photo
Jan Rott
Plasy
22.
cz
photo
Petra Pískatá
Hranice
23.
cz
photo
Josef Novotný
Přibyslav
24.
cz
photo
Tomáš Frinta
Hodkovice
25.
cz
photo
Jaroslav Buryan
Zábřeh
26.
cz
photo
Petr Fryček
Most
27.
cz
photo
Zdeněk Schenk
Hranice
28.
cz
photo
Michal Koďousek
Jaroměř
29.
cz
photo
Olga Mokošová
Jihlava
30.
cz
photo
Michal Krupička
Most
31.
cz
photo
Petr Bartak
Plzeň-Letkov
32.
cz
photo
Martin Kříž
Přibyslav
33.
cz
photo
Michal Dvořák
Zbraslavice
34.
cz

volná třída

photo
Petr Šetka
Plzeň-Letkov
1.
cz
photo
Pavel Loužecký
Přibyslav
2.
cz
photo
Alena Netušilová
Zbraslavice
3.
cz
photo
Petr Krejčiřík
Hranice
4.
cz
photo
Petr Koutný
Křižanov
5.
cz
photo
Lubor Kuvik
Air Sympatia
6.
sk
photo
Jiří Kupec
Medlánky
7.
cz
photo
Martin Hřivna
Zbraslavice
8.
cz
photo
Ivan Novák
Mladá Boleslav
9.
cz
photo
Ondřej Dupal
GAC Benešov
10.
cz
photo
Martin Vnouček
Vlašim
11.
cz
photo
Lenka Kuthanová
Tábor
12.
cz
photo
Jiří Steiger
Olomouc
13.
cz
photo
Eva Černá
Příbram
14.
cz
photo
Petr Hotový
Česká Lípa
15.
cz
photo
Stanislav Kubíček
Medlánky
16.
cz
photo
Tomáš Rendla
Zbraslavice
17.
cz

15m třída

photo
Tomáš Suchánek
GAC Benešov
1.
cz
photo
Petr Tichý
Zbraslavice
2.
cz
photo
Roman Mraček
Plzeň-Letkov
3.
cz
photo
Tomaž Štupnik
ALC Lesce/Bled
4.
si
photo
Jaroslav Tomaňa
Zbraslavice
5.
cz
photo
Jiří Kusbach
Holešov
6.
cz
photo
Petr Vodička
Jaroměř
7.
cz
photo
Jana Vepřeková
Dvůr Králové
8.
cz
photo
Roman Lanzendorf
Plzeň-Letkov
9.
cz
photo
Dana Nováková
Mladá Boleslav
10.
cz
photo
Vít Rýdl
Turnov
11.
cz
photo
Hana Vokřínková
Hodkovice
12.
cz
photo
Petr Stárek
Zbraslavice
13.
cz
photo
Oldřich Bartoník
Holešov
14.
cz
photo
Martin Skala
Vrchlabí
15.
cz
photo
Jana Trešlová
Raná
16.
cz
(zobrazují se pouze ti piloti, kteří jsou registrováni v systému.)
(c) 2018 Jiří Mlejnek, t=0.1 s,active servers:[GLIDING_v3.85] [RADEK_v3.85] [USTADIONU_v3.85] TOPlist